O nas

Historia Firmy WSMiB

Jeśli patrzeć na kompetencje, to nasza historia sięga początku lat 90. Można więc powiedzieć, że uczyliśmy się skutecznego działania marketingowego oraz biznesowego wraz z rozwojem polskiego kapitalizmu. Pozwoliło to nam stać się fachowcami o ugruntowanej wiedzy, ale też – co być może ważniejsze – o praktycznej ogładzie. W końcu sekret skuteczności to przełożenie tego, co jest napisane w podręcznikach, na rzeczywiste działania.

  • Działamy już od 2004 roku!
Kontakt z nami

W pełni „na swoje” przeszliśmy w 2004 roku. Wcześniej każdy z nas, trzech założycieli, pracował zatrudniony w innej firmie. Po założeniu Wielkopolskiej Szkoły Marketingu i Biznesu rozpoczęliśmy działalność edukacyjną. Firmę założyliśmy w Poznaniu, jednak w 2012 z powodów biznesowych główną siedzibę przenieśliśmy do Łodzi, pozostawiając naszą historyczną nazwę.

Misją, która przyświeca nam od początku, jest szkolenie polskich biznesmenów w skutecznym, ale etycznym działaniu. Wybór celu ma zakotwiczenie w dotychczasowym doświadczeniu, szczególnie w obserwowaniu mankamentów przedsiębiorczości lat 90. Szczególny nacisk kładziemy na branżę nieruchomości, chociażby ze względu na nasze tło zawodowe – zaczynaliśmy wszyscy jako pośrednicy lub pracownicy firm deweloperskich.

Początkowo nasze szkolenia odbywały się wyłącznie w trybie stacjonarnym – organizowaliśmy je zarówno w siedzibie klienta, na zamówienie, jak też w formie cyklicznych spotkań. Już w 2010 roku zainicjowaliśmy działania mające na celu umożliwienie edukowania się w WSMiB zdalnie. Było to możliwe, jednak w mniejszym stopniu niż stacjonarnie. Pandemia sprawiła, iż zmobilizowaliśmy się do większego rozwoju tej gałęzi naszego działania i obecnie szkolimy głównie online, koncentrując się na dedykowanych kursach konfigurowanych oraz prowadzonych na zamówienie.

 

2945

Zadowolonych
klientów

1780

Przeprowadzonych
szkoleń

360

Pozytywnych
opinii

17

Nagród

Opinie o nas

Co nasi klienci sądzą o WSMiB

Posiadamy bardzo dużą liczbę zadowolonych klientów, wielu z nich powraca do nas na kolejne szkolenia. Oto kilka opinii, które zostały wystawione dla nas.