gallery-1-8

Niektórzy z nas mają to we krwi, inni uczyli się tego w praktyce (często boleśnie i mozolnie). Jednak niezależnie od tego, do której grupy należysz, dokształcanie się z zakresu skutecznego i prawidłowego prowadzenia biznesu jest kluczowe.

Sami jesteśmy praktykami, ludźmi, którzy uczyli się poprzez praktykę. Dopiero później uzupełniliśmy to wiedzą praktyczną, czyli kierunkowymi studiami, co obecnie pozwala uznać nasze kompetencje za w pełni legitymowalne. Posiadamy więc wszechstronne pojęcie o biznesie, praktyczne oraz teoretyczne, i to właśnie przekazujemy na naszych szkoleniach.

Ze względu na obszar działania, z którego się zawodowo wywodzimy, skupiamy się na edukacji biznesu związanego z nieruchomościami. Nacisk kładziemy na bieżące trendy, tak aby dawać kompetencje potrzebne do wykorzystywania obecnych trendów. Nasze główne kursy w ostatnich latach to:

Nie wyczerpuje to oczywiście naszej oferty, która jest dużo szersza. W tym wykracza poza nieruchomości, w szkoleniach z zakresu prowadzenia firmy o dowolnym profilu. Jeśli interesuje cię pełny zakres naszych szkoleń, skontaktuj się z nami, a chętnie udzielimy ci informacji.

Potrzebujesz pomocy?

Nasi specjaliści z chęcią pomogą z wyborem odpowiedniego szkolenia. Mamy także możliwość zorganizowania specjalnych indywidualnych szkoleń dla firm. Zapraszamy do kontaktu.

Oferta nie spełnia oczekiwań? Zapraszamy do kontaktu

Przygotujemy ofertę indywidualną

Skontaktuj się z nami
Przygotujemy ofertę <span>indywidualną</span>